Magazin

Beren Saat Arap dizisinde oynayacak…Araplar Beren Saat için kesenin ağzını açtı

Beren Saat ilginç bir projeye adım atmanın arefesinde. Ünlü oyuncunun bir ilki gerçekleştirerek ilk defa bir Arap dizisi projesinde oynama kararı aldığı haber veriliyor. Beren Saat, söz konusu dizide bir mafya babasının yabancı eşini canlandıracak.

Son oynadığı ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisinde ‘Kösem’i canlandıran ve gelecek sezon yerini Nurgül Yeşilçay’a bırakacağı yazılıp çizilen Beren Saat, bu kez ilginç bir projeyle adından Söz ettiriyor. Ünlü oyuncunun Mısır – Suriye ve Lübnan ortak yapımı diziyle anlaştığı iddia ediliyor.

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri ve Ürdün’de ofisleri bulunan internet sitesi albawaba.com’da yer alan habere göre Beren Saat gelecek sezon ‘Samt Al Qusoor’ dizisiyle kamera karşısına geçecek.

beren-saat-arap-dizisi

BEREN SAAT NE KADAR ÜCRET ALACAK?

Beren Saat’in alacağı ücret konusunda anlaşmaya varıldığ bildiriliyor. Ama ünlü oyuncunun ne kadar ücret alacağı henüz medyaya yansımadı. Dizinin başlama tarihinin de henüz netlik kazanmadığı haber veriliyor.

İlk defa Arap dizisinde oynayacak olan Saat, bir mafya babasının yabancı eşini canlandıracak. Dominant bir karaktere hayat verecek oyuncu kocasının hem özel hem de iş hayatında önemli kararlar almasında etkin bir rolde olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu