Magazin

Beren Saat Kenan Doğulu cephesinde flaş gelişme… Fotoğrafları sildi

Medyada boşanacaklarına dair haberlerle gündeme gelen  Beren Saat ve Kenan Doğulu cephesine yeni gelişme… Kenan Doğulu ayrılık iddialarını ‘öyle bir şey yok, boşanmıyoruz’ açıklamasıyla yalanlarken Beren Saat bugün sosyal medya hesabından Kenan Doğulu ve ailesine ait fotoğrafları sildi. Düğün fotoğraflarını da kaldıran Saat, eşi Kenan Doğulu’ya ait sadece bir fotoğrafı sayfasında tutuyor.

BEREN SAAT KONSERE GELMEYİNCE DEDİKODU KAZANI KAYNADI

Kenan Doğulu, Volkswagen Arena’daki 360 derece konseriyle sevenlerinin karşısına çıktı. Hayranlarının büyük ilgi gösterdiği ve birçok ünlünün akın ettiği konsere Beren Saat’in gelmemesi, ikilinin arasının açık olduğu şeklinde yorumlara neden oldu.

Konseri izlemeye gelenler arasında Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Aybüke Pusat, Hazal Filiz Küçükköse, Hande Subaşı gibi ünlü isimler vardı. Gecede Kenan Doğulu’nun eşi Beren Saat’in yer almaması ise dikkat çekti.

Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu da konseri izleyenler arasındaydı. Serpil Doğulu, ikilinin  ayrılık söylentileri hakkındaki soruya, “Ben bilmiyorum. Siz daha iyi bilirsiniz” diye yanıt verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu