Magazin

Beren Saat ve Kenan Doğlu çifti Los Angeles’ta aldıkları eve kaç para ödedi?

Ünlü çift Beren Saat-Kenan Doğulu da yurt dışından ev alan ünlüler kervanına katıldı. Ünlü çiftin ABD’de ev satın almak için Los Angeles şehrinde karar kıldıkları haber veriliyor. Çift, Los Angeles’ta değeri 1 milyon 200 bin dolara lüks bir müstakil ev satın aldığı bildiriliyor. Saat ve Doğulu’nun dekorasyon için de 50 bin dolar harcadıkları konuşuluyor.

MÜSTAKİL EV 5 MİLYON 810 BİN TL. EDİYOR

2014 yılında Los Angeles’ın Malibu sahilinde evlenen Beren Saat-Kenan Doğulu çiftinin, buradan müstakil bir ev aldıkları ortaya çıktı. Yıllardır yaz tatillerini Amerika’da geçiren ikili, Doğulu’nun Santa Monica’daki evinde kalıyordu. Daha büyük bir mülk arayışı içine giren karı-koca, yaklaşık değeri 1 milyon 200 bin dolar (5 milyon 810 bin TL) olan lüks bir yaşam alanını tercih etti.

TADİLAT İÇİN DE 50 BİN DOLAR (242 BİN TL.) ÖDEDİLER

Çift, üç odayı ve iki banyoyu kendi zevklerine göre döşemek istedikleri evlerinde tadilata başladı. İkilinin 50 bin doları (242 bin TL) gözden çıkardığı öğrenildi. Saat ve Doğulu, çalışmaları yakından takip etmek için sık sık İstanbul-Los Angeles arasında gidip geliyor. Bir süredir haklarında boşanacaklarına dair haberler çıkan karı-koca, geçtiğimiz günlerde mutlu olduklarını açıklamıştı.

Çift aldıkları yeni daireyle bu söylentilere başka bir açıdan da cevap vermiş oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu