Yerli Dizi

BEREN SAAT VE KENAN İMİRZALIOĞLU’NA SEUL’DEN ÖDÜL YOK

 

Destekten TR

beren-kenan

Destekten TR

Türkiye’de milyonlarca hayranı olan iki oyuncu Beren Saat ve Kenan İmirzalıoğlu Seul’deki önemli organizasyondan ödül alamadı. Ama Türk dizi sektöründe önemli bir fark yaratan Ezel dizisi organizasyondan özel ödül geldi. Böylece Ezel’in yakaladığı başarı daha da taçlanmış oldu.

Destekten TR

Güney Kore’den uluslararası ödül geldi!
Güney Kore’nin Seul kentinde bu yıl 7.’si düzenlenen “International Seul Drama 2012″ organizasyonunda Ay Yapımın “Ezel” Dizisi özel ödül aldı…

Başrollerini Kenan İmirzalioğlu, Cansu Dere, Barış Falay, Tuncel Kurtiz, Haluk Bilginer, Yiğit Özşener, Burçin Terzioğlu, Sedef Avcı’nın oynadığı dizi film Balkanlar ve Ortadoğu’dan sonra Uzak Doğuda’da en ilgi çeken Türk dizisi oldu.

ezel-dizisi

Yarışmada Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisindeki rolüyle yarışmada “En İyi Kadın Oyuncu” ödülüne aday olan Beren Saat ödül alamazken, “En İyi Erkek Oyuncu” ödülüne aday olan Kenan İmirzalıoğlu’da ödül alamadı.

Habertürk

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR