Magazin

Beren Saat yeni projeye evet dedi

Aşkı Memnu’da yakaladığı ününe ün katmak için gelen tüm projeleri ince eleyen sık dokuyan Beren Saat yepyeni bir projeye evet dediğinin sinyallerini verdi.

Beren Saat Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan’da, Kösem Sultan’ın orta yaş dönemini oynamış, bu sezon ise yaşlılık dönemini oynamak istemediğini belirtince yerine Nurgül Yeşilçay gelmişti. Sezon tatili bittikten sonra yeni bir projede yer alması beklenen Beren Saat’in herhangi bir dizide yer almaması üzerine de hamilelik haberleri yapılmaya başlanmış, Saat bunları da reddetmişti.

Beklenen haber nihayet geldi!

Önüne gelen beş projeyi reddeden Beren Saat kendisine sık sık sorulan yeni bir dizide rol alacak mısınız, yeni bir porje var mı sorularına son noktayı koydu:

“Sevdiğim projeyi seçtim, reddedilenleri konuşmaya gerek yok!”

Beren Saat bu sezon yepyeni bir karakteri beyaz ekranda canlandırmaya hazırlanıyor. Ancak Beren Saat projenin yapımcısı, yönetmeni, rol arkadaşları, senaryosu ya da hangi kanalda oynayacağı konusundaki soruları şimdilik cevapsız bırakıyor. Bu durum Beren Saat hayranlarının daha da heyecanlanmasına sebep oluyor.

Medyabey gelişmelerin takipçisi olarak en doğru haberleri en hızlı şekilde size vermeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu