Magazin

Beren Saat’in babasına icra şoku

Ünlü oyuncu Beren Saat’in babası Hüseyin Avni Saat’e icra şoku… İcralık olan baba Avni Saat’in avukatı davacının hiçbir borcu kanıtlayamayacağını ileri sürdü.

İddiaya göre Oyuncu Beren Saat’in babası Hüseyin Avni Saat, Marmara Üniversitesi’nde görev yapan emekli öğretim görevlisi Güldalı Aybas’tan 5 yıl önce inşaat şirketi kurmak için 72 bin 500 TL borç aldı. Aybas, aylarca parasının peşinden koştu ama Saat borcunu bir türlü ödemedi.

Destekten TR

Bunun üzerine öğretim görevlisi, aile dostu olan Saat’ten parasını icra yoluyla almaya karar verdi. Ankara 3. İcra Dairesi yetkilileri ile Saat’in evine gitti. Ancak karşılarına Suriyeli birkaç aile çıktı. Suriyeliler de Saat’i tanımadıklarını dile getirdi. Bu durumu icra memurları da kayıt altına aldı. Dünyası yıkılan talihsiz kadın, “Kendisini de yakından tanıyordum. Böyle bir şeyi nasıl yaptı… Anlayamıyorum.” diye konuştu.

Destekten TR

Emekli öğretim görevlisi Güldalı Abas, Hüseyin Avni Saat için, “Tüm birikimimi aldı, gitti” ifadelerini kullandı. Beren Saat’in babası Hüseyin Avni Saat icralık oldu. Avukatı Serhan Karanç ise davacı için, “O şahıs müvekkelimin ondan aldığı borcu ispat edemez” dedi.

Destekten TR

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR