ManşetYerli Dizi

Beren Saat’li Kösem dizisi ne kadar izlendi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin Beren Saat’li bölümleri ekrana gelmeye başladı. Hemen herkesin kafasındaki soru Beren Saat’in de diziye dahil olmasıyla Kösem dizisinin izlenme oranlarının nasıl olacağı başka bir deyişle Beren Saat’in dizinin reytinglerine nasıl bir etki yapacağı konusuydu.

Beren Saat’li Kösem ilk kez dün ekrana geldi. Geçtiğimiz haftalarda Total denilen genel kategoride Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 15. sırada yer almıştı. Dün yayınlanan bölümle bu kez dizi genel kategorisinde 6. sıraya çıktı. 4.65 reyting ve 11.51 share aldı. Beren Saat’li Kösem AB grubunda ise 1.likteki yerini korudu.

Bu sonuçlara göre Beren Saat’in Kösem dizisine reyting olarak belli bir katkı yapmış oldu.

Dün geceki bölümde adeta Beren Saat rüzgarları esmiş özellikle sosyal medyada Kösem ve Beren Saat’le ilgili çok sayıda paylaşımda bulunulmuştu. Olumlu paylaşımlardan çok olumsuz paylaşımlar dikkat çekmişti.

Demek oluyor ki TV izleyicisi için takdir etse de eleştirse de Beren Saat faktörü ilk bölümden önemliydi. Şimdi herkes önümüzdeki haftalarda Beren Saat’li Kösem dizisinin reyting mücadelesinin nasıl seyredeceğini merak ediyor. Acaba Beren Saat’li Kösem yıllardır zirveye demir atan Kurtlar Vadisi Pusu’yu genel kategorisinde geçip zirveye yerleşecek mi?

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu