Yerli Dizi

Berk Atan ve Aleyna Solaker’in büyük başarısı

Kadınların ve erkeklerin farklı bakış açısından hayata dair merak edilen her konuda birbirlerine sorular sordukları ve fikir alışverişinde bulundukları Türkiye’nin en önemli sosyal paylaşım ve forum platformu “KizlarSoruyor”dan ilginç anket… Platformun üyelerine “2017’nin en iyi çıkış yapan kadın ve erkek dizi oyuncusu kim” sorusunu yönlendirildi. Buna göre 2017’nin en iyi çıkış yapan kadın dizi oyuncusu Aleyna Solaker, en iyi çıkış yapan erkek dizi oyuncusu ise Berk Atan seçildi.

ALEYNA SOLAKER VE BERK ATAN İSİMLERİ ÖNE ÇIKTI

KizlarSoruyor tarafından düzenlenen ankette Kırgın Çiçekler dizisinde “Meral” karakterini ustalıkla canlandıran genç yetenek Aleyna Solaker, 2017’nin en iyi çıkış yapan kadın dizi oyuncusu seçildi. Ankette Söz dizisinde “Su” karakteri ile yıldızı parlayan Yağmur Ün ikinci olurken, onu Ateş Böceği dizisinin hırçın baş karakteri Aslı’yı canlandıran Nilay Deniz ve Cennetin Gözyaşları dizisinin Cennet’i, genç ve yetenekli oyuncu Almila Ada takip etti. Kız erkek dağılımında da sonuç değişmedi, kızların %58’i ve erkeklerin %44’ü Aleyna Solaker’i tercih etti.

LİSTEYE HANGİ OYUNCULAR GİRDİ?

2017’nin en iyi çıkış yapan erkek dizi oyuncusu Cennetin Gözyaşları’ndaki rolüyle adından söz ettiren genç ve yakışıklı oyuncu Berk Atan seçildi. Yeni Gelin dizisiyle yıldızı parlayan Tolga Mendi’nin ikinci seçildiği ankette onu sırasıyla Vatanım Sensin’in karizmatiği Çağrı Çıtanak ve Rüya dizisinden yakışıklı oyuncu Ceyhun Mengiroğlu takip etti.

KizlarSoruyor üyelerinin oylarıyla belirlenen ankette birinci olan Aleyna Solaker ve Berk Atan adına TEMA Vakfı aracılığıyla ağaç dikildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu