Magazin

Berkay, Arda Turan’la helalleşmesini hangi şarta bağladı?

Ünlü magazin gazetecisi Kenan Erçetingöz Arda Turan tarafından darp edilen şarkıcı Berkay’ı hastanede ziyaret ettiğini dile getirdi. Berkay’a yaptığı ziyaretin detaylarını çektiği videosunda paylaşan Kenan Erçetingöz, görüşmenin detaylarını da paylaştı.

Berkay’ın kendisine Arda Turan’ın hastanenin acil servisine silahıyla geldiğini ve silahını ateşlediğini aktaran Kenan Erçetingöz, tüm bunların video kayıtlarıyla savcılığın elinde olduğunu anlattı.

Kenan Erçetingöz’ün paylaştığı Berkay’la görüşmesindeki detaylar bununla da sınırlı değil. Erçetingöz malum olay sonrasında son derece nüfuzlu kişilerin Berkay’ı arayıp şikayetçi olmamasını istediklerini dile getirdi. Arda Turan’ın bahsettiği sabaha karşı helalleştik şeklindeki açıklamasıyla ilgili de Berkay’ın söylediklerini aktaran Erçetingöz, helalleşmenin doğru olduğunu ama bunu kamuoyu önünde karısından özür dilemesi şartıyla kabul ettiğini söyledi.

Erçetingöz, Arda Turan’ın bu konuyu es geçtiğine Berkay’ın sinirlendiğini aktardı. İşte Kenan Erçetingöz’ün Berkay’la görüşmesinin detaylarını açıkladığı o videosu:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu