Magazin

Berkay’ın eşine tacizle suçlanan Arda Turan’dan flaş açıklamalar

Arda Turan’ın şarkıcı Berkay’ın burnunu kırdığı skandal olayın yankıları devam ediyor. Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, açıklamalarında Arda Turan’ın kendisine tacizde bulunduğunu sonrasında çıkan kavgada Berkay’ın burnunun kırıldığını dile getirmişti. Arda Turan’la, Teve2’de yayınlanan 2. Sayfa programının sunucuları Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı telefonda görüştü. İkili Arda’nın açıklamalarını programda paylaştı.

ARDA TURAN TACİZ İDDİASINI KABUL ETMEDİ

Teve2’deki 2. sayfa programının sunucularına konuşan Arda Turan kendi açısından yaşananlar hakkında şunları söyledi:

“O hanımefendi ve arkadaşları yan masamızda eğleniyordu. 1 saat sonra mekana Berkay geldi. Benim yanıma gelip ‘Kaptan seninle yarın görüşelim mi’ dedi. ‘Tamam Berkay, konuşalım’ dedim. Önce şakalaşıyor sandım. Sonra gelip ensemden tutunca sinirlendim. Sonra ‘sana ne oluyor’ dedim, kafayı koydum.

O ana kadar neden kavga ettiğimizi bile bilmiyordum. Olayın detaylarını Aslıhan’dan öğrendim. Onu da Özlem aramış. Duyduklarım karşısında şoke oldum. Berkay’ın eşiyle aramızda hiçbir sohbet olmadı. Hastaneye silahla gittim. Berkay’a ‘Ben kimsenin karısına, kızına bakmam. Eğer bu iftiraya inanıyorsan bana sık’ dedim. Hastanede ‘bir yanlış anlaşılma olmuş’ dedik. Eşiyle ve Berkay ile sarılarak, helalleşerek ayrıldık. Sabah uyandığımda Berkay ve eşinin bu açıklamalarını okudum.”

ARDA TURAN’IN EŞİ ASLIHAN DOĞAN’DAN AÇIKLAMA

8.5 aylık Aslıhan Doğan Instagram sayfasından açıklama yayınladı:

“Yaşanmışlıklarıyla her daim olgunlaşmış bir insan, yetiştirilme şeklinden ötürü aile kavramının ne olduğunu iyi bilen bir evlat, tahmin edilenden çok daha güçlü bir kadın, ve en önemlisi bir anne adayı olarak yazıyorum. İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne kadar saçmalık varsa önüme sunuldu.

Farklı amaçlara hizmet eden, beni sosyal platformda eleştirmeyi kendinde hak gören, ve maalesef mutsuzlukla beslenen hazımsız insanlarla karşılaştım. Sabrım bir çok kez denense de bugüne dek kimseye istediğini vermedim. Bugün de vermeyeceğim.

Allah’ın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin, ve hiçbir 3.şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim. Saygılar…”

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı