Magazin

Berkcan Güven ve Reynmen Exxen’de hangi projede birlikte çalışacaklar?

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen yeni transfer habarleriyle her gün medyada konu ediliyor. Ocak ayında yayına başlaması beklenen Exxen için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Acun Ilıcalı, kızı Melisa için Sihirli Annem dizisinin uyarlamasını çektiğini tüm Türkiye’ye duyurmuştu. Bu haber sonrasında ciddi yankı uyandırmıştı. Şimdi de Acun Ilıcalı’nın ünlü YouTuber’lara yapacağı programlar çokça konuşuluyor. En son Berkcan Güven, Reynmen gibi isimler Ilıcalı’nın sıkı markajında…

Berkcan Güven ve Reynmen Exxen’e program yapacak

Ünlü Youtuberlar Berkcan Güven ve Reynmen de Exxen platformunda yer alıyor. Exxen bu haberi Twitter’da yaptığı bir paylaşımla duyurdu.

Berkcan ve Reynmen ikilisinin henüz nasıl bir program yapılacağı belli değil. Daha doğrusu içeriği sır gibi saklanıyor.

Bu kez de Berkcan Güven’den bir paylaşım geldi. Story olarak bir fotoğraf paylaştı youtuber.

Bercan Güven ve Reynmen, Acun Ilıcalı ile el sıkışmışlar. Ortaya da bir espri malzemesi çıkmış. Bercan, storye “Sihirli Annem uyarlamasında vegan Betüş Kafe’yi işletme konusunda el sıkışıldı.” sözleriyle yaptı bu espriyi.

Son dönemlerde o kadar çok alıştılar ve bir araya geldiler ki Berkcan da buna dokundurma yapmadan geçmedi.

Tabii ki hayranlarından bu story’i ciddiye alanlar oldu. Berkcan Güven de bir diğer storyde “Şaka açıklamıyım artık!” diyerek isyanını bildirdi.

Birkaç saat sonra da Reynmen bir story paylaştı. O da bitmiş tükenmiş bir halde “Paydos!” yazdı storye. Her fırsatta çok çalıştıklarını belirten fenomenlerin yapacağı program da merak konusu.

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu