Magazin

Berna Laçin’den ekran yüzü olduğu markayla sözleşmesi hakkında flaş açıklama

Reklamlarında oynadığı bir temizlik firmasının oyuncu Berna Laçin’in Elazığ depremi sonrası yaptığı paylaşımlar nedeniyle reklam anlaşmasını iptal ettiği ileri sürülmüştü. Berna Laçin, konuyla ilgili bir açıklama yaparak o iddiaya açıklık getirdi.

TARAFIMA İLETİLMİŞ BİR FESİH DURUMU YOK DEDİ AMA..

Oyuncu Berna Laçin’e Elazığ depremi sonrası yaptığı paylaşımlar nedeniyle Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılmıştı.

Bu gelişmeler üzerine P&G firmasının da Laçin ile reklam anlaşmasını iptal ettiği öne sürüldü.

Berna Laçin, söz konusu iddia için “İptal konusunda tarafıma iletilen bir şey yok” diyerek “Firma sabah beni aradı ve böyle bir şeyin olmadığını söyledi” dedi.

10 yıldır süren reklam anlaşmasıyla ilgili markadan tarafına iletilmiş bir fesih durumu olmadığını dile getiren Laçin sosyal medya Twitter hesabından “Görüşmelerimizde de böyle bir gündem söz konusu olmadı” diye yazdı.

Ancak firmanın sosyal medya hesaplarında reklam yüzü olan Berna Laçin’in yer aldığı tek bir paylaşımın bile olmaması dikkat çekiyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu