Magazin

Berna Tan’ın Kına şarkısı YouTube’dan neden kaldırıldı?

Kına şarkısıyla milyonların gönlünü kazanan Berna Tan uzun süren sessizliğini sonunda bozdu. Woman Life TV’ye konuşan başarılı yorumcu, eşini trafik kazasında kaybettikten sonra yaşadığı acı dolu hayatı Sedat Dörtkardeş’e anlattı. Berna Tan, yapım şirketiyle yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle 93 milyon kez izlenen Kına şarkısının YouTube’dan kaldırıldığını söyledi.

BERNA TAN: “İNTİHARIN EŞİĞİNDEN DÖNDÜM”

Eşini elim bir trafik kazasında kaybettikten sonra oldukça zor zamanlar geçirdiğini anlatan Berna Tan, intiharın eşiğinden döndüğünü dile getirdi. Tan, kızı Beren’in “babamdan sonra sende mi beni bırakacaksın” şeklindeki sözünün kendisini hayata bağladığını anlattı.

Geçirdiği zor zamanları atlatabilmek için profesyonel yardım aldığını aktaran başarılı yorumcu, eşini kaybettikten sonraki bir yılı için “bitkisel hayattaydım.Yoktum, ilk dört ayı hatırlamıyorum” şeklinde konuştu.

Müzik kariyerinde yaşadıkları zorlukları da anlatan Berna Tan, kendisini milyonlarca kişiye ulaştıran milyonlarca görüntülenme sayısına ulaşan Kına şarkısının YouTube’dan kaldırıldığını söyledi. Albümündeki şarkıları kendi bileğinin hakkıyla yaptığını kimseden destek almadığını dile getiren Berna Tan, bana sıfır arabamı sattırdılar. Kredi çekmek zorunda bıraktılar. Hala o krediyi ödüyorum” dedi.

Şarkının gelirini ve haklarını istediğini çünkü 84 bin lira para harcadığını anlatan ünlü şarkıcı, toplamda alacaklarının 1 milyon lira civarında olduğunu aktardı. Tan, yapım şirketinden alacaklarını tahsil etmek için ihtar çektirdiğini bu işlemin ardından 93 milyon görüntülenme alan Kına şarkısının YouTube’dan kaldırıldığını söyledi.

İşte, Berna Tan’ın çok konuşulacak açıklamaları:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu