Magazin

Berrak Tüzünataç, o muhabire ateş püskürdü: “Sensin Metin Hara’nın eski sevgilisi!”

Ünlü oyuncu Berra Tüzünataç, Adriana Lima ile gündeme gelen metin Hara’nın eski sevgilisi olduğunu yazan bir internet sitesine isyan etti. Habere tepki gösteren Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda haberi yapan muhabire “sensin Metin Hara’nın eski sevgilisi!” şeklinde çıkıştı…

“SENSİN METİN HARA’NIN ESKİ SEVGİLİSİ!”

Ünlü oyuncu Metin Hara’nın eski sevgilisi olduğu iddiasını reddeden Tüzünataç; “En ufak bir ispatın olmadan salla gitsin. Ne kadar kolay değil mi böyle gazetecilik. Sensin Metin Hara’nın eski sevgilsi. Bıktık ya artık valla.” şeklinde tepkisi dile getirdi.

 

blank

Tüzünataç, Hara’nın Ayşe Arman’a verdiği röportajında eski sevgilileri hakkında sarfettiği ifadelerle ilgili sosyal medya hesabından Hara’yı eleştirmiş”Adriana’ya değil, sana inanmıyorum Metin Hara. Buradan hayatına sızmayı becerdiğin her kadını suistimal etmişsin.le ilgili  Bir samimiyetsiz gibi gözüküyorsun. Korkunç bir röportaj!” ifadelerini kullanmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu