Magazin

Berrak Tüzünataç’tan “davetkar” tepkisi!… “Basınımızda böyle üslup oldukça!…”

GQ Türkiye Men of the Year 2017 gecesinde giydiği kıyafet için NTV’nin internet sitesinde atılan başlığa tepki gösteren Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabından yapılan haberciliğin dilini kıyasıya eleştirdi. Söz konusu internet sitesinde haberin başlığında giydiği kıyafet için kullanılan “davetkar” ifadesine tepki gösterdi.

TÜZÜNATAÇ: “BAŞKA TACİZCİYE İHTİYACIMIZ YOK”

Gösterilen tepkiyi dikkate alan sitenin sosyal medya hesabından haber silinerek yeni başlıkla yeniden paylaşıldı. Bu kez başlıkta “Berrak Tüzünataç’ın beyaz şıklığı” ifadesi kullanıldıktan sonra parantez içinde (abartıdan uzak ve yalın) ifadeleri dikkat çekti.

“BASINIMIZDA BÖYLE BİR ÜSLUP OLDUKÇA…”

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabından konuyla ilgili yaptığı paylaşımda olaya”Basınımızda boyle bir üslup oldukca , baska bir tacizciye ihtiyacımız yok. Üslupla ilgili uyaran her cevap için teşekkürler, iyi ki varsınız” yazarak tepki gösterdi.

 

Berrak Tüzünataç, siteden başlıkla ilgili yapılan değişiklikle ilgili de bu kez “Bunu bir özür olarak mı almalıyım acaba” diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu