Magazin

Beşiktaş taraftarı ünlüler gaz yedi

Vodafone Arena açıldı, Beşiktaş yeni evindeki ilk maçını Bursaspor ile oynadı. Beşiktaş’a gönül veren ünlü taraftarları da takımlarını bu özel gününde yalnız bırakmadı.

Beşiktaş, yaklaşık 2,5 sezonun ardından Dolmabahçe’deki yeni stadı Vodafone Arena’da ilk maçına çıktı.

İstanbul’da Vodafone Arena’da oynanan Beşiktaş-Bursaspor maçı öncesi polis, stat çevresindeki taraftarlara biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etti.

Stadyum Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Spor ve Gençlik Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in katılımıyla açılmıştı.

Maçın başlamasına kısa süre kala stadyum çevresinde çıkan olaylara polisin biber gazlı ve tomalı müdahalesi oldu. Bu müdahale sonucunda takımlarını yalnız bırakmayan iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri de etkinlendi.

Sevgilisi Yunus Özdiken’le maça gelen “Kiralık Aşk”ın başrol oyuncusu Elçin Sangu stadın çevresinde sıkılan biber gazından etkilenen ünlülerden oldu.

 

Elçin Sangu Maç sırasında “Fotoğraf paylaşmak için harika bir gün” diyerek takipçileriyle paylaşımda da bulundu.

elcin-sangu

 

Rahmi Koç da maçı izlemek üzere stada gidenler arasındaydı. Ünlü işadamı, boynunda Beşiktaş atkısı, başında yine takım şapkasıyla kalabalığa karıştı.

 

Beşiktaş eski yöneticilerinden Hasan Arat da eşi Simin Arat’la Vodafone Arena’da takımlarını yalnız bırakmayan ünlüler arasındaydı. Stada girerken sıkılan gaz yüzünden zor anlar yaşayan Arat çifti, objektiflere böyle yansıdı.

 

Türk teknik direktörü ve eski milli futbolcu Ertuğrul Sağlam ve kızı, biber gazının yoğun olduğu alandan hızla uzaklaştı.

Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena’daki ilk maçına akın eden siyaz-beyaz renge gönül veren iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri sosyal medya hesaplarında paylaşımda bulundular.

O paylaşımlardan bazıları;

Aras Bulut İynemli de tribündeydi. Ünlü oyuncu, Kartal pençesi yaparak selfie çekti. “Açılış.. Çok şükür.. Beşiktaş” paylaşımında bulundu.

Serkan Çayoğlu

Hayırlı Olsun

 

 

Pascal Nouma

Ben Hazırım

Mustafa Erdoğan-Şinasi Yurtsever-Yılmaz Erdoğan

Galibiyet Sevinci

mustafa-yilmaz-erdogan

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu