Beşiktaş ve Galatasaray’ın İstediği Ramos’un Yeni Takımı Belli Oldu

Transfer döneminde sona yaklaşırken, futbolseverlerin merakla beklediği soru olan Sergio Ramos’un geleceği sonunda netlik kazandı. Beşiktaş ve Galatasaray gibi Türk kulüpleriyle adı sıkça anılan Sergio Ramos’un hangi takıma transfer olacağı büyük bir heyecanla bekleniyordu.

Galatasaray ile yaptığı görüşmelerden sonuç alamayan ve Arap ekipleriyle iletişime geçen dünyaca ünlü futbolcu, son anda rotasını değiştirdi.

Evine Geri Döndü

İtalyan gazeteci Fabrizio Romano’nun haberine göre, dünyaca ünlü futbolcu Sergio Ramos, La Liga ekibi Sevilla ile anlaşma sağladı.

Başarılı futbolcu, kariyerine Sevilla’da başladıktan sonra 2005 yılında Real Madrid’e transfer olmuştu. Resmî açıklamamanın kısa zaman içinde yapılması bekleniyor.

Beşiktaş Vazgeçti

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sergio Ramos ile görüşme yaptıklarını ancak oyuncunun talepleri ve yüksek maliyeti nedeniyle transferin gerçekleşmediğini açıklamıştı.

Yayınlayan

Murat Beyoğlu

Murat Beyoğlu

14 Nisan 2002 tarihinde Afyon'da dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamladım. Şu anda medyabey.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir