Medya

Best FM’e veda eden Ceyhun Yılmaz hangi radyoyla anlaştı?

Yakın bir süre öncesinde Best FM’den ayrıldığını duyuran tecrübeli radyocunun yeni adresi belli oldu. Best FM ile yollarını ayıran Ceyhun Yılmaz, Kafa Radyo ile anlaştı.

CEYHUN YILMAZ KAFA RADYO’DA

Kafa Radyo’nun iddialı kadrosuna Ceyhun Yılmaz da dahil oldu. Sevilen isim Ceyhun Yılmaz Kafa Radyo’da Ceyhun Yılmaz Show ile gündemde neler olup bittiğini kendi mizah anlayışıyla yorumluyor. Yılmaz, sosyal medyanın insanlar üzerindeki etkisini konu alan “Sosyal Medya Yarışması” ile Kafa Radyo’da eğlendirirken, bilgilendirecek.

Ceyhun Yılmaz, Türkiye’nin en kafa dinleyicileriyle, 12.00 – 14.00 saatleri arasında “Ceyhun Yılmaz Show” ile buluşuyor. Gündemin haberlerini mizah anlayışıyla süsleyen Ceyhun Yılmaz, “Sosyal Medya Yarışması” düzenleyerek günümüzde önemli bir sorun haline gelen “sosyal medya bağımlılığı” konusunda dinleyicilerini bilgilendiriyor. Ceyhun Yılmaz Show programının geleneksel hale getirdiği telefon bağlantılarına devam edecek.

Ceyhun Yılmaz Show,  12.00 – 14.00 arasında Kafa Radyo’dan dinleyicileriyle buluşuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu