Yerli Dizi

Bestemsu Özdemir, Star TV’nin iddialı dizisinin oyuncu kadrosunda

Ünlü oyuncu Bestemsu Özdemir’in yeni dizi projesi belli oldu. Özdemir, son olarak Star TV’de yayınlanan Güvercin dizisinde İpek karakterini canlandırmıştı. Ünlü oyuncu, Star TV’de ekrana gelen Akrep dizisinin oyuncu kadrosunda.

Bestemsu Özdemir, Akrep dizisinin oyuncu kadrosuna 4. bölümden itibaren dahil olacak.

Başrollerini; Demet Akbağ veEvrim Alasya’nın paylaştığı ‘Akrep’in oyuncu kadrosuna 4. bölümden itibaren dahil olacak olan Bestemsu Özdemir, dizide Fikret’in bir dönem ilişki yaşadığı çekici ve güzel bir kadın olan ‘Selma’ karakterini canlandıracak.

Son olarak Star TV’nin Güvercin dizisinde İpek karakterini canlandıran Bestemsu Özdemir, bu akşam Akrep dizisine katıldı. Bestemsu Özdemir kimdir, kaç yaşında ve nereli?

BESTEMSU ÖZDEMİR KİMDİR?

Bestemsu Özdemir, 20 Nisan 1992 tarihinde İstanbul’da doğdu. Üniversite ğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü’nde tamamladı. Daha sonra oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu; ilk oyunculuk deneyimini 2012 yılında rol aldığı Sakarya Fırat dizisi ile yaşadı.

Daha sonra İstanbul Hatırası adlı dizide rol aldı. Kara Para Aşk dizisinde Nilüfer karakterini canlandırdı. 2015 yılında Analar ve Anneler adlı dizide oynadı. Tabula Rosa’da ilk film deneyimini gerçekleştirdi. Biz Size Döneriz filminde de rol alan Bestemsu Özdemir bu sene Kırlangıç Fırtınası adlı dizide de oynadı. Geçtiğimiz aylarda vizyona giren Dünyanın En Güzel Kokusu 2 filminde de rol alan Bestemsu Özdemir son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Güvercin dizisinde göründü.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu