Televizyon

Beyaz, Beyaz Show’da kime gövde gösterisi yaptı?

Beyazıt Öztürk dün gece yayınlanan bölümünde adeta gövde gösterisi yaptı. Hiçbir zaman kendini övmeyen, mütevazı kişiliği ile tanınan Beyazıt Öztürk daha programın ilk anından itibaren iyi bir programcı olduğundan, 25 yıl daha bu işi götüreceğinden, seyircilerin kendisine olan düşkünlüğünden bahsedip durdu. Beyaz’ın bu halleri doğrusu Beyaz kime gövde gösterisi yapıyor diye düşündürttü.

“Beyaz Show”un 4 Mart 2016 Cuma günü yayınlanan programına “Annemin Yarası” filmi oyuncularından Meryem Uzerli, Ozan Güven, Bora Akkaş ile  söz yazarı Ayla Çelik ve Gökhan Tepe konuk oldu. Beyaz her zamankinin aksine sürekli kendisinden, programından ve seyircilerin kendi istekleri ile programa geldiklerinden, kimseye para vermediklerinden bahsetti. Belli ki Beyaz birilerine ince ayar gönderme yapıyordu ama acaba kime ya da kimlere? Keyifli bir programa imza atan Beyaz dün gece her zamankinin aksine bir yükselişteydi. Beyaz’ı daha önce hiç böyle görmemiştik.

Ah Türkan Şarkısı Ah!

Beyaz programa dostları ünlü müzisyen ve söz yazarı, bestecisi Gökhan Tepe ve ile söz yazarı ve yeni yeni mikrofonu eline alan adeta beste fabrikası Ayla Çelik’i de davet etmişti. Demet Akalın’ın seslendirdiği “TÜRKAN” şarkısını asıl Beyaz’ın istediği hatta beste aşamasında iken Gökhan Tepe ve Ayla Çelik ile saatlerce bu şarkıya çalıştıklarını belirten Beyaz, hala o şarkıyı nasıl kaptırdığına hayıflandığını belirtti. Ayla Çelik ise bu işlerin kader olduğunu belirtti.

Ayla Çelik yeni bir Aysel Gürel ya da Sezen Aksu olabilir mi?

Birbirinden güzel şarkılara imza atan Ayla Çelik’in şarkı sözleri ve şarkıları yorumlayış şekli Sezen Aksu ile Aysel Gürel’in tahtına aday olabileceğinin de sinyallerini veriyor.

Çok renkli eğlenceli geceye Meryem Uzerli damgası

Beyaz, yeni filmiyle konuk alan Meryem Uzerli için de muhteşem bir klip hazırlamıştı. Programda sık sık konuğu Uzerli’ye ve konuşmasına takılan Beyaz Show’a en büyük destek de Uzerli’nin oynadığı Annemin Yarası filmdeki rol arkadaşı Ozan Güven’den geldi. Beyaz Show dün gece deyim yerindeyse bomba gibiydi.

https://www.youtube.com/watch?v=2tshmdUU5wg

Haber: Neslihan Sultan PALA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu