Televizyon

Beyaz Futbol’a Ertem Şener’in yerine kim geldi?

Beyaz TV’de ekranlara gelen Beyaz Futbol’da flaş bir gelişme yaşanmış programın moderatörü Ertem Şener, programdan ve kanaldan ayrıldığını açıklamıştı. Beyaz Futbol izleyicisinin merak ettiği soru ise Ertem Şener’in yerine Beyaz Futbol’a moderatör olarak kimin geleceği…

Bu gece saat 23:30’den itibaren yayınlanacak programda moderatörün kim olacağı merak konusu olurken Beyaz TV’nin resmi web sitesinde programla ilgili sayfada yeni bir moderatörün yer almadığı görüldü. Ama bu akşamki yayında Onur Yıldız, Beyaz Futbol’da bayrağı Ertem Şener’den devraldığını açıkladı.

Onur Yıldız programın açılış konusunda Ertem Şener’in programa veda ettiğini ve zirvede bıraktığını ifade etti. Onur Yıldız, Ertem Şener’e kendisine ve kanala kattıklarından ötürü teşekkür etti.

Sinan Engin de sağlık nedenlerinden ötürü Ertem Şener’in programdan ayrıldığını kendisine kırgın olduğunu söyledi. Engin, Ertem Şener’den herkesin memnun olduğunu buna rağmen Şener’in kendi isteğiyle ayrıldığını kaydetti. Sinan Engin’in oldukça üzgün olduğu görüldü.

Onur Yıldız, bundan sonra Beyaz Futbol’da Ertem Şener’in yerine moderatör olarak görev alacak. Yıldız, Beyaz TV’de spor servisinde çalışıyordu. Beyaz TV spor servisinde görev alan Onur Yıldız’ın Ertem Şener’in yerine spor müdürlüğüne getirildiği öğrenildi.

ERTEM ŞENER BEYAZ TV’DEN NEDEN AYRILDI?

Ertem Şener, “kanaldan kovuldu mu?” sorusuna istifa ettiğini açıklamış ama bu ayrılığa bir gerekçe göstermemişti. Şener’in kanaldan istifa ettiğine dair gerekçe göstermemesi kulislerde konuşulan o iddiayı güçlendiriyor. Medya kulislerinde Beyaz TV’de  idari görevi de bulunan Ertem Şener’in kanala uğramadığı ve dışarıda ekstra işler yaptığı konuşuluyor. Çalışanların bu durumdan rahatsız oldukları ve konuyu yönetime ilettikleri iddia edilirken kanal yönetiminin devreye girip Ertem Şener’in biletini kestiği de gelen kulis bilgileri arasında.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu