Medyabey TV

Beyaz Futbol’da A.Kerim Durmaz, Rasim Ozan Kütahyalı’ya stüdyoyu dar etti

Beyaz Futbol’da Rasim Ozan Kütahyalı ve A.Kerim Durmaz arasında köşe kapmaca yaşandı. Ekranda Kerimcan Durmaz ve A.Kerim Durmaz’ın yan yana olduğu görüntünün üzerine konuşan Rasim Ozan’ın yorumları programın diğer yorumcusu A. Kerim Durmaz’ı çileden çıkardı. İkili arasında stüdyoda kovalamaca yaşandı. ROK, A. Kerim Durmaz’ı adeta zıvanadan çıkardı. O anlar kameralara takıldı.

STÜDYODA KOVALAMACA OYNADILAR

Rasim Ozan Kütahyalı’nın peşine düşen A.Kerim Durmaz bir anda görüntüden kayboldu.  Stüdyodaki gürültü dikkatlerden kaçmazken Ahmet çakar reklama girelim şeklindeki sözleri duyuldu. Program boyunca Rasim Ozan Kütahyalı’nın Kerimcan Durmaz üzerinden A.Kerim Durmaz’a yüklenmesi sonucunda canlı yayında stüdyoda olanlar oldu.

Stüdyoyu terkedeceğini defalarca söyleyen A.Kerim Durmaz’ı diğer yorumcular stüdyoda tutma konusunda oldukça zorlandılar.

Stüdyoda yaşanan arbede sonrası Beyaz Futbol’un moderatörü Ertem Şener, çözümü reklama gitmekte buldu. Apar topar araya atılan pasla ortalık rahatladı.

İşte Beyaz Futbol’da Rasim ozan Kütahyalı ve A.Kerim Durmaz arasında yaşanan arbede:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu