Televizyon

Beyaz Magazin yorumcusu Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan özür diledi

Dün Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin adşı programın canlı yayınında yorumcu Canan Danyıldız dikkatsiz davranmış ve kendisine gelen mesajı okuyarak ,‘’Kenan Doğulu’nun HIV virüsü kaptığını ve Beren Saat’e bulaştırdığını iddia ediyorlar ‘ demişti.

Bugün ise Beyaz Magazin canlı yayınında Canan Danyıldız kendisine yazılan skandal mesajı canlı yayında okuduğu için Kenan Doğulu ve Beren Saat’ten özür diledi.

Canlı yayın yaparken aniden bilgiler geldiğini belirten Danyıldız, ”Beren Saat’ten ve Kenan Doğulu’dan çok özür dilerim. Dün DM’den böyle bir iddia gelince hemen paylaştım. Ama hastalıkla ilgili yanlış bir terim kullandım. Bu sebepten ikisinden de özür dilerim” dedi.

NE OLMUŞTU?

Dün Beyaz Magazin’de canlı yayında Canan Danyıldız’ın dile getirdiği iddiaya göre, geçtiğimiz haftalarda hastaneye kaldırılan Beren Saat, HIV virüsü taşıdığını öğrendi. Ortaya atılan bu skandal iddianın en çarpıcı yanı ise Beren Saat’in geçmişe dönük taramalarda HIV virüsünü Kenan Doğulu’dan kaptığının saptanması oldu. Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun boşanma iddialarının temelinde ise HIV virüsü iddiasının yattığı söylentiler arasında yerini aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu