Medyabey TV

Beyaz Show’da Acun Ilıcalı ve Beyaz kozlarını Göz Göze’de paylaştı(video)

Beyaz Show yeni sezonuyla Cuma gecesi ekrana geldi. Programın konuklarından biri de Acun Ilıcalı idi. Beyaz ve Acun Ilıcalı’nın canlı yayında bir birlerine tatlı tatlı takılmaları izleyiciye keyifli anlar yaşattı. Sonrasında Beyaz’la Göz Göze köşesinde Beyaz ve Acun Ilıcalı adeta kozlarını paylaştılar. Ardından Beyaz’ın daha büyük sürprizi vardı. Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı ile yapılan video sosyal medyada da heyecana neden oldu.

BEYAZ’IN ŞEYMA SUBAŞI VİDEOSU ÇOK KONUŞULDU

İşte, Beyaz Show’da izleyiciye keyifli anlar yaşatan Beyaz’la Göz Göze köşesinde Beyaz ve Acun Ilıcalı’nın ilginç atışması:

Beyaz Show’un diğer bir sürprizi ise Beyaz’ın Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı(Ilıcalı) ile yer aldığı videoydu. Şeyma Subaşı Instagram hallerinin çok dışında bir görüntü vermesi dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca Şeyma Subaşı’nın rol yeteneği sosyal medyadan da büyük onay aldı.

işte, Beyaz Show’da Şeyma Subaşı’nın Beyaz ile yer aldığı o video:

https://www.youtube.com/watch?v=zJ8HdU25BlM

 

 

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı