Televizyon

Beyaz TV ekran yüzü Ferda Yıldırım’dan flaş açıklama

Beyaz TV'de birçok haber ve program sunan deneyimli ekran yüzü Ferda Yıldırım, sürpriz bir kararla kanalla yollarını ayırdığını duyurdu.

11 yıldır kurum bünyesinde çalışan deneyimli sunucu ayrılığını sosyal medyadan yayınladığı paylaşımla duyurdu.

Güzel ekran yüzü paylaştığı açıklamada şunları kaydetti:

“Vedalar hep zor olmuştur, tıpkı duyurduğum bu veda haberinde olduğu gibi. Belki de hayatımın en zor kararlarından birini aldım, 11 yıldır evim, ailem olarak gördüğüm beyaztv ile yolun sonuna geldik. Bilhassa bu duyuruyu kendim yapmak istedim zira konuyla ilgili yalan yanlış haber yapılmasını arzu etmem. Bu veda bütünüyle benim içimdeki değişim isteğiyle alakalıdır, aldığım kararın ardında ne bir kırgınlık ne bir küskünlük ne de herhangi bir olumsuzluk vardır. Bana 11 yıl boyunca beyaztv‘yi yuva kılan başta Osman Gökçek bey olmak üzere ve tüm can arkadaşlarıma (onlar kendilerini biliyor) ve de tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim. 11 yıl önce başladığımız iyi niyetli bu hikayeyi bunca yılın sonunda Osman Gökçek bey ile yine iyi niyet ve kardeşlik hukuku çerçevesinde tamamlamak beni ziyadesiyle mutlu ediyor. Çünkü kolay değil bunca yıl bir yerde olup, nasıl başladıysan öyle sonlandırmak, bunun da tek sebebi karşılıklı gösterdiğimiz özendi. Vedalar zor olsa da samimiyetle başlayan bir hikayenin samimiyetle, sorunsuz, sıkıntısız sonlanması elde kalan en güzel hediye”

FERDA YILDIRIM KİMDİR?

28 Nisan 1977’de Ankara’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransızca Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Ferda Yıldırım, Ankara İletişim Fakültesi Spikerlik ve Metin Yazarlığı Sertifikasına sahip. Radyoculuk kariyerinde Radyo Foreks, Radyo D ve Hür FM gibi kanallarda çalıştı.

1999’da televizyonculuğa geçişi Kanal D ile oldu. Kanal D’nin ana haber bülteninin sunuculuğunu yapan Ferda Yıldırım, daha sonra Habertürk ve Cine5 kanallarında da aynı pozisyonda çalıştı. Beyaz TV’de de 10 sene boyunca ana haber sunuculuğu yaptı. Yıldırım, aynı kanalda “Her Açıdan” isimli televizyon programını sundu. 2018’de iş insanı Mehmet Yılmazoğlu ile evlendi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu