Gündem

Beyaz TV muhabiri Atalay Demirci’nin yüzüne tükürünce olanlar oldu

Beyaz TV muhabiri ile röportaj yapan komedyen Atalay Demirci, beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Röportajın bitiminden sonra Demirci ile konuşmaya devam eden Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, üslubunu giderek sertleştirerek Atalay Demirci’ye ağır konuştu. Konuşmalarına inanmadığını ve Demirci’nin yalan konuştuğunu dile getiren Beyaz TV muhabiri “Bu benim kendi fikrim” diyerek Atalay Demirci’ye sert bir şekilde tepki gösterdikten sonra Demirci’ye tükürdü.

FETÖ’cü olduğu ortaya çıkan Atalay Demirci ile röportaj yapan Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, sinirlerine hakim olamadı.

ATALAY DEMİRCİ’NİN YÜZÜNE TÜKÜRDÜ
Muhabir, “Ben sizin doğru söylediğinize inanmıyorum” diyerek Atalay Demirci’nin yüzüne tükürdü.

Beyaz TV muhabirinin Atalay Demirci’nin yüzüne tükürmesi sosyel medyada da olay oldu. Video çok sayıdaki kullanıcının dikkatini çekti ve adeta paylaşım rekoru kırdı.

“SİZ DE ONLARIN KÖPEĞİSİNİZ”
Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, tepkisini şu sözlerle dile getirdi; “Muhabirlik yapmak çok zordu. Ben sizin doğru söylediğinize inanmıyorum. Bence, siz de onların köpeğisiniz. Bu benim kendi fikrim. Onlarca insan öldü, ‘Kurban olurum’ diyebildiniz. Yazıklar olsun diyorum..”

ATALAY DEMİRCİ’NİN RAHAT DAVRANMASI DİKKAT ÇEKTİ
Muhabirin sert tepkisine rağmen FETÖ’cü Atalay Demirci’nin rahat tavırlar sergilemesi ve gülümsediği de objektiflere yansıdı.

İşte o gergin anlar:

https://www.youtube.com/watch?v=WqqWFBPiiKU

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı