Medya

Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya’dan olay yorum: “Aç gözünüzü doyurun!”

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Uyan Türkiyem’ programının sunucusu Tahir Sarıkaya sokağa çıkma yasağı duyurusunun ardından marketlerde yaşananlara ilginç tepki gösterdi. Sosyal medyaya da düşen elinde kola fotoğrafıyla markette sırada bekleyen bir kişiden yola çıkan Sarıkaya,  “Dün kıyameti kopardınız ne oldu, elinize ne geçti? Kola almasanız ölür müsünüz?” şeklinde konuştu.

Tahir Sarıkaya, dün gece 31 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edileceği duyurusunun ardından vatandaşların tekel ve fırınlara akın etmesine canlı yayında sert tepki gösterdi.

Sarıkaya, şunları söyledi:

“Dün kıyameti kopardınız ne oldu, elinize geçti? O kadar sağlık çalışanına, Sağlık Bakanı’na yaptığınız değdi mi arkadaşlar? Kola almasanız ölür müsünüz? O krakerlerden, çikolatalardan almasanız ölür müsünüz? Ekmeği bayat yeseniz ne olur? Bizim ülkemizi rezil etmeye hakkınız yok. Sonra da ‘siyasi iktidar suçlu.’ İktidar kararı gece 10’da değil farklı saatte alsaydı, manzara değişecek miydi? Aç gözünüzü doyurun. Özür diliyorum, bunu yapanlara diyorum. Yoksa medeni bir şekilde evinde oturanlara lafım yok.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu