Televizyon

Beyaz TV’de Ertem Şener depremi…Ahmet Çakar’dan ayrılık açıklaması

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programı yeni sezona tartışmalı bir başlangıç yaptı. Rasim Ozan Kütahyalı’nın ısrarla programda yer verilmesi tepkiyle karşılanmıştı. Kütahyalı’nın programdaki tartışmalı durumuna bir de Ahmet Çakar’ın Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ile ilgili çok sert ve de olumsuz açıklamaları eklendi. Ertem Şener’in istifa ettiği haberleri konuşuluyor.

Öte yandan programın yorumcularından Ahmet Çakar’ın sosyal medya hesabından yaptığı flaş açıklama heyecana neden oldu. Çakar Twitter, hesabından “Ertem Şener bu gece program sonrası kanaldan ayrılıyor” şeklindeki paylaşımı Ertem Şener’in istifa ettiği yolundaki haberleri güçlendirdi.

Ertem Şener, henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Sinan Engin’in de nasıl bir tutum sergileyeceği merak ediliyor.

Ertem Şener’in kanalla olası ayrılığında Rasim Ozan Kütahyalı’nın ısrarla programda yer verilmesine verilen tepkilerin olacağı konuşuluyor.

Öte yandan Beşiktaş Kulübü’nden de Ahmet Çakar’ın Başkan Ahmet Nur Çebi ile ilgili söylediklerine cevap niteliği taşıyan açıklama geldi.

Beyaz TV’de beklenen oldu… Ertem Şener kanaldan ayrıldı

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu