Televizyon

Beyaz TV’den yaz sezonu hamlesi…Kanal yeni programlarla boşluğu doldurmayı hedefliyor

Kanallar yaz sezonunda adeta frene basıp ekranı tekrar yapımlarla doldururken Beyaz TV bu durumu fırsata çevirmeye çalışıyor. Beyaz TV, yaz sezonunda başlattığı programlarla “major kanallardan ne kadar izleyici çekersem kardır” mantığı güdüyor. Beyaz TV bu çabasının ve de hamlesinin meyvelerini ekranda ses getiren yeni programlarıyla şimdiden toplamaya başladı bile.

BEYAZ TV’NİN YAZ ATAĞI

Ömür Varol’un sunumuyla ekrana gelen Beyaz Gazete, Lerzan Mutlu’nun sunumuyla yayınlanan “Lerzan’la Yalnız Değilsin” ve de yine bu programlar gibi hafta içi hergün Beyaz TV’de ekrana gelen Ali Eyüboğlu, Ceren Akdağ, Sinem Yıldız, Ebru Sulukaya’nın yer aldığı magazin programı Beyaz Magazin programları Beyaz TV’nin yüzünü güldürecek mi merak ediliyor.

Sabah gazetesi TV yazarı Yüksel Aytuğ da dünkü köşesinde Beyaz TV’nin yaz hamlesini yazdı. Aytuğ, “Beyaz TV’nin atağı” başlıklı yazısında şunları yazdı:


Yaz ekranına en fazla yatırım yapan kanallardan biri de Beyaz TV oldu. Aslında girişim akıllıca. Büyük kanalların ekranları boşaltıp yaz uykusuna daldığı dönemde tematik kanallar bu boşluğu fırsata çevirmeli.
Beyaz TV de öyle yaptı. Ömür Varol ile Beyaz Gazete, günün aktüel olaylarını değerlendiren bir program olarak servis edildi. Lerzan Mutlu da atv’de Müge Anlı’nın boşta kalan izleyicilerini yaz boyunca cezbedecek bir formatla seyirci karşısına çıktı. Beyaz TV’de gündüz ekranının en iddialı yapımlarından biri de Söylemezsem Olmaz’ın yerini yaz ayları boyunca doldurmayı hedefleyen Beyaz Magazin oldu. Yeni kurulan bu magazin masasının etrafında sevgili meslektaşım Ali Eyüboğlu ile beraber Sinem Yıldız, Ebru Sulukaya ve Ceren Akdağ oturuyor. Diğerleri için keskin yorumları ilerleyen haftalara bırakmayı uygun buldum. Ama Ali Eyüboğlu’ndan eminim. Siz bakmayın onun ufak tefek göründüğüne, oturduğu her masayı ve makamı fazlasıyla doldurur. Öyleyse…
Haydi rastgele dostlar…

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı