Televizyon

Beyazıt Öztürk artık sıkıldı iddiası…Beyaz Show’u bitirecek mi?

Mesut Yar, Posta gazetesindeki köşesinde Beyazıt Öztürk’le ilgili yazdığı bugünkü yazısında ilginç bir iddiayı dile getirdi. Bir TV yöneticisi ile yaptığı görüşmeyi sütununa aktaran Mesut Yar, kaynağının Beyazıt Öztürk’ün bu sezon son kez yayınlanacağını söylediğini aktardı. Beyazıt Öztürk’ün 22 yıldan sonra Beyaz Show’u yapmaktan sıkıldığı iddiası gündemde.  Bu iddiayı da gündeme getiren Posta yazarı Mesut Yar, haber doğruysa Beyazıt Öztürk’ün bu kararının yanlış olduğunu yazdı.

Mesut Yar, bir TV yöneticisi  arkadaşıyla arasında geçen ilginç konuşmayla gündemde. İşte, Mesut Yar’ın konuyla ilgili yazdığı o ilginç iddia:


Beyaz emekli mi oluyor?

Bir TV yöneticisi arkadaşım, “Beyazıt Öztürk bu yıl ‘Beyaz Show’a (Kanal D) noktayı koyacak” iddiasında bulundu. Beyaz’ın uzun bir süredir 22 yıllık bu klasikleşmiş işinden sıkıldığı söyleniyordu…

Bu kulis doğruysa Beyaz, Amerika’da geniş kitlelere seslenen bir talk show sunucusu olma yaşındayken emekli olacak. Bir daha düşünmeli derim!

Bu arada “Üç Adam” isimli talk şovun Star TV ile görüştüğünü de aynı arkadaştan duydum…

Bildiğim kadarıyla Star TV’nin böyle bir arayışı yoktu. Ama ekran dünyasında fikirler saniyeler içinde değişir…

Değiştiyse ekrandan niye koptuğunu anlayamadığımız bu eski göz ağrısına, “ekrana yeniden hoş geldin” diyebiliriz!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu