Magazin

Beyazıt Öztürk sosyal medyada kendi adına açılan hesaplara savaş açtı

Ünlü sunucu şovmen Beyazıt Öztürk, sosyal medyada kendi adına açılan ve paylaşım yapılan sitelerle mücadele ediyor. Öztürk’ün, avukatı aracılığıyla Sulh Ceza Hakimliği’ne başvurarak söz konusu hesapların kapatılmasını talep ettiği haber veriliyor.

BEYAZIT ÖZTÜRK’ÜN SAHTE HESAPLARLA BAŞI DERTTE

Ünlü sunucu Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz günlerde Sulh Ceza Hakimliği’ne başvurdu. Öztürk avukatı aracılığıyla mahkemeye sunduğu dilekçesinde, adı ve fotoğrafları kullanılarak sosyal medyada hesapları oluşturulduğunu, söz konusu hesaplarda ise paylaşımlar yapıldığını belirtti.

Günaydın’da yer alan habere göre; kişilik haklarının ihlal edildiğini beyan eden Öztürk, itibarının zedelendiğini ileri sürerek söz konusu hesaplara erişimin engellenmesini talep etti.

Öztürk’ün talebinin ardından mahkeme, sahte şekilde oluşturulmuş hesapların ünlü sunucunun kişilik haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle kapatılmasına karar verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu