ManşetTelevizyon

Beyazıt Öztürk’ün açıklamalarında gözden kaçmayanlar-izle

Kanal D’de ekrana gelen Beyaz Show’un son bölümünde canlı telefon bağlantısı sırasında yaşanan kriz medya gündemine damga vurdu. Telefonda kendisini Ayşe Çelik ve de öğretmen olarak tanıtan kişinin sonradan yapılan araştırmada öğretmen olmaması krizi daha da derinleştirdi.

Ayşe Çelik adlı kişinin canlı yayındaki sözleri vatandaşların büyük tepkisine neden oldu. Önce Kanal D, sonrasında ise Kanal D Ana Haber’in canlı yayınına katılan Beyazıt Öztürk, Türk hakından özür diledi.

Beyaz, telefonun diğer ucundaki sesin söylediklerini canlı yayında telaşıyla tam olarak fark edemediğini anlattı. Ardından tüm sevenlerinden de özür diledi.

Canlı yayında Beyaz’ın oldukça üzgün olduğu ve dokunsalar ağlayacak durumda olduğu gözlendi. Zaman zaman sesi titreyerek açıklamasına devam eden Beyazıt Öztürk’ün yüzüne makyaj yaptırmadığı dikkatlerden kaçmadı.

Yine başka bir detay ise Beyazıt Öztürk’ün uykusuz yüz ifadesiydi. Uykusuzluğu adeta yüzünden akan ünlü şovmenin olayın etkisinden kurtulamadığı için uykusuzluk çektiği yorumları yapıldı.

Sosyal medya da olaya ilgisiz kalmadı. Genel olarak Beyaz’ın özrü kabul bulurken kendisine öfke duyanların da varlığı dikkat çekti.

İşte Beyaz’ın açıklamasıyla canlı yayında yaşananlar:

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu