Televizyon

Big Brother Türkiye elemelerine rekor katılım

Star TV’de başlayacak olan yarışmaya katılmak ve 1 milyon liralık büyük ödülü kazanmak isteyenlerin başvurduğu Big Brother’a gösterilen yoğun ilgiden ötürü ön elemeler erkene alındığı haber veriliyor.

Dünyanın en önemli TV format şirketlerinden olan Endemol Shine’ın 1 milyon lira ödüllü efsane programı ‘Big Brother Türkiye’ için Star TV’ye adeta başvuru yağdığı bildiriliyor. ‘Big Brother’a gösterilen yoğun ilgiden ötürü, programın yapım ekibi ve Star TV temsilcilerinden oluşan heyet, İstanbul için ön elemeleri erkene aldı. www.startv.com adresine başvuran onbinlerce aday tek tek inceleniyor ve yüz yüze görüşmeye çağrılıyor.

GÖRÜŞMELERİN İLK DURAĞI İSTANBUL

 

Star TV Programlar Danışmanı Pelin Akat’ın da eleme görüşmelerine bizzat katıldığı, oluşturulan eleme heyetinin Endemol Shine Türkiye’nin Bebek’te bulunan ofisinde İstanbul başvurularını değerlendirmeye başlandı. Adaylar ile yüz yüze mülakat yapan heyet, daha sonra Türkiye’nin diğer illerindeki adaylarla görüşmelere başlayacak.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

1 milyon lira olan büyük ödülü kazanmak için başvurular tüm hızıyla devam ediyor. Adayların tek yapması gereken, Star TV’nin, ‘www.startv.com’ adresinde yer alan başvuru formunu doldurmak.

Tüm dünyada yarışma programlarının öncüsü sayılan ‘Big Brother’ yarışmasının yayın tarihi henüz belli değil.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu