Televizyon

Big Brother Türkiye’de 1 milyon liranın sahibi kim olacak?

Big Brother Türkiye’de büyük final geldi çattı…Star’da ekrana gelen yarışma final bölümüyle ekrana gelecek. Peki, yarışmada finalde yarışacak olan Arsel, Sinan, Onur ve İdil’den ipi kim göğüsleyip yarışmanın büyük ödülü olan 1 milyon lirayı kazanacak? Düğüm 6 Mart Pazar akşamı saat 23:45’te çözülecek

‘Big Brother Türkiye finalinde evin dört finalisti; Arsel, Sinan, Onur ve İdil’den biri, ‘Big Brother Türkiye’nin birincisi ve 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi olacak. Kimin birinci olacağına ise izleyiciler karar verecek.

Pazar akşamı canlı yayında sona erecek izleyici oylamasında en çok oyu alan finalist, ‘Big Brother Türkiye’nin birincisi olacak.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, ‘Big Brother Türkiye’ evinde bu akşam (6 Mart Pazar) final heyecanı ve coşkusu yaşanacak. Yarışma Star’da saat 23.45’ten itibaren Asuman Krause’nin sunumuyla canlı olarak ekrana gelecek.

EVDE HEYECAN DORUKTA
‘Big Brother Türkiye’ evinde 100 gün kalmayı ve adlarını finale yazdırmayı başaran; Arsel, Sinan, Onur ve İdil, canlı olarak ekrana gelecek finalde büyük heyecan yaşayacak.
Final öncesinde evde yaşananlar, ‘Big Brother Türkiye’nin birincisini belirleyecek izleyici oylaması, canlı yayın sürprizleri ve daha fazlası, pazar akşamı ‘Big Brother Türkiye-Final’de ekrana gelecek.

OYLAMA CANLI YAYINDA SONA ERECEK
‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, birinci olmasını istediği adayın ismini, BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a gönderebilir ve adayını destekleyebilir . Oylama, 6 Mart Pazar gecesi canlı yayında sona erecek.

BİG BROTHER TÜRKİYE’NİN YENİ SEZONU ÇEKİLECEK Mİ?

Yarışmanın yeni sezonunun çekilip çekilmeyeceği konusunda kesinlik olmamasına rağmen ikinci seonun çekilme ihtimalinin yüksek olduğu haber veriliyor. Kulislere yansıyan haberlere bakılırsa projenin başındaki isim Pelin Akat’ın projeye güvendiği ve yeni bölümünün çekilmesinden yana olduğu bildiriliyor. Star yönetimin tavrı ise Big Brother Türkiye’nin akıbetini belirleyecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu