ManşetTelevizyon

Big Brother Türkiye’de 3. hafta elenen isim belli oldu

‘Big Brother Türkiye’nin Cumartesi akşamı ekrana gelen 3. hafta eleme gecesinde, ‘ev halkının gitmesini çok istediği Gökçen yine kaldı. Big Brother Türkiye’ yarışmasında bu hafta da elenen isim  Yasin oldu.

‘Big Brother Türkiye’de Cumartesi akşamı 3. haftanın eleme heyecanı vardı. Hafta içinde, ‘Big Brother Türkiye’ ev halkının yaptığı oylama sonucunda, evden gitmesi en çok istenen isim, 7 oy ile Gökçen olurken, diğer isimler Oktay ve İdil olarak belirlenmişti. Dördüncü isim içinse Yasin ile Seda’ya eşit sayıda oy çıkmış, evin lideri Funda, Yasin’in adını listeye yazmıştı.

yasin-big-brother-eleme

İZLEYİCİDEN EN ÇOK  OY ALAN GÖKÇEN OLDU
‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, ev halkının aksine Gökçen’in evde kalmasını isteyerek ona oy verdi. İzleyicilerden en az oyu alan Yasin aldı. Yasin, 3. haftada, ‘Big Brother Türkiye’ evine, 1 milyon liralık rekor ödüle ve hayallerine veda etti. İki haftadır evden gitmesi istenen ancak kalan Gökçen ise kendisine oy veren izleyicilere teşekkür etti.

BÜYÜK KAPIŞMA
Hafta içinde, isimlerini eleme listesinden çıkarabilmek için son şansları olan ‘dokunulmazlık görevi’ni heyecanla bekleyen Gökçen, Oktay, İdil ve Yasin, Big Brother’ın ‘dokunulmazlık görevinin’ ‘Kürek’ olduğunu açıklamasının ardından arenaya çıktı. İki tur ve finalden oluşan dokunulmazlık görevinin ilk turunda Gökçen ile Yasin, ikinci turunda da İdil ile Oktay rakip oldular. Finalde ise, ilk turun galibi Yasin ile ikinci turun galibi Oktay’ın büyük mücadelesi gerçekleşti.

OKTAY YİNE ADINI ELEME LİSTESİNDEN SİLDİRDİ
Bu mücadelenin galibi Oktay geçen haftadan sonra, bu hafta da ‘dokunulmazlık görevi’ sayesinde adını eleme listesinden sildirdi.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı ‘Big Brother Türkiye’, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında, Cumartesi akşamları ise saat 21.45’de, eleme heyecanı yaşanacak. Yarışma özetsiz yayınlanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu