ManşetTelevizyon

Big Brother Türkiye’de 4. haftanın eleneni kim oldu?

‘Big Brother Türkiye’nin Cumartesi akşamı ekrana gelen 4. hafta eleme gecesinde, ‘Big Brother Türkiye’ evine veda eden isim bu kez, ev halkının da gitmesini en çok istediği Tuğra oldu.

Big Brother Türkiye’de Cumartesi akşamı 4. haftanın eleme heyecanı yaşandı. Hafta içinde, ‘Big Brother Türkiye’ ev halkının yaptığı oylama sonucunda, evden gitmesi en çok istenen isim, 5 oy ile Tuğra olurken, diğer isimler Rezan ve Gökçe olarak belirlenmişti. Dördüncü isim içinse Onur ile İdil’e eşit sayıda oy çıkmış, evin lideri Sinan, İdil’in adını listeye yazmıştı.

tugra_big_brother

İZLEYİCİLERİN EV HALKININ ORTAK KARARI
‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri bu kez, evden gitmesini istedikleri isim üzerinde, ev halkıyla hemfikir oldular. Ev halkının evden gitmesini en çok istediği Tuğra, izleyicilerden de en az oyu aldı ve 4. haftada, ‘Big Brother Türkiye’ evine, 1 milyon liralık rekor ödüle ve hayallerine veda etti. Üç haftadır evden gitmesi istenen isimler arasında yer alan Gökçen ise, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da izleyicilerden en çok oyu aldı ve ‘Big Brother Türkiye’ evinde kaldı.

BOMBALAR PATLADI!
Hafta içinde, isimlerini eleme listesinden çıkarabilmek için son şansları olan ‘dokunulmazlık görevi’ni heyecanla bekleyen Tuğra, Rezan, Gökçen ve İdil ‘dokunulmazlık görevi’nin ‘Bomba’ olduğunun açıklamasının ardından arenaya çıktı. Tuğra, Rezan, Gökçen ve İdil’in ‘dokunulmazlık görevi’nin galibi olabilmeleri için, bombayı patlatmamaları, bunun için de önce kendilerine sorulan sorunun cevabını doğru tahmin etmeleri, sonra da doğru kabloyu kesmeleri gerekiyordu. Arena’da, önce Gökçen, sonra Rezan, ardında da Tuğra’nın bombası patladı.

İDİL ADINI  SİLDİRDİ
Kendisine sorulan soruların cevabını doğru tahmin eden ve doğru kabloyu kesen İdil, bombayı patlatmamayı başardı ve ‘dokunulmazlık görevi’nin galibi olup, adını eleme listesinden sildirdi.

Yapımcılığını  Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı ‘Big Brother Türkiye’, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında, Cumartesi akşamları saat 21.45’de, eleme heyecanının yaşanacağı ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’nin yanı sıra yılbaşı akşamı da, sürprizlerle dolu özel bölümü ile Star’da ekrana geliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu