ManşetTelevizyon

Big Brother Türkiye’de öpüşme krizi

Big Brother Türkiye’de öpüşme krizi…Yarışmacı Arsel ve İdil öpüşünce ana kumanda yayını kesmek zorunda kaldı.
Star TV’de ekrana gelen yarışma programı ‘Big Brother Türkiye’ evinde ilginç anlar yaşandı.

Dünyada ilgiyle takip edilen Big Brother Türkiye yarışmasına bu kez Türkiye’den bir skandal eklendi. Türkiye evinde aşk yaşayan Arsel ve İdil arasındaki yakınlaşma arttı. Arsel, İdil’i öpünce BBT yayını kesildi.

Yapımcılığını  Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, Big Brother Türkiye, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında star’da ekrana geliyor. ‘Big Brother Türkiye, dün akşamki bölümü ile ekrana gelen Big Brother Türkiye’de ilginç anlar yaşandı. 8 kadın 8 erkek yarışmacının yer aldığı programda İdil ve Arsel’in öpüşmesi olay oldu.

big-brother-turkiye-idil-arsel-opusme

Yarışmada tanışan ve aşk yaşamaya başlayan Arsel ve İdil arasındaki yakınlaşma dikkat çekti. Canlı yayınlanan programda Arsel, İdil’i öpünce Big Brother Türkiye yayını kesildi. Kısa sürede internette hızla yayılan bu görüntü hakkında çok sayıda yorum yapıldı.

Big Brother Türkiye bir dargın bir barışık ilişkilerini sürdüren İdil Naz Kaluç ve Arsel’in dudak dudağa öpüşmeleri ortalığı karıştırdı.Sık sık kavga eden çift samimi görüntüler verirken, Arsel aniden İdil’i öpmesi şaşkınlık yarattı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu