ManşetTelevizyon

Big Brother Türkiye’de Rezan ve Funda birbirine girdi-izle

‘Big Brother Türkiye’ evinde sinirler bir kez daha gerildi. Bib Brother Türkiye evinde bu sefer de Funda ile Rezan büyük bir kavgaya tutuştu. Diğer yanda ise, Onur ile Seda arasında tartışma yaşandı ve akıllara ‘Onur – Seda aşkı bitti mi?’ sorusu geldi.

Yapımcılığını,  Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği  ‘Big Brother Türkiye’nin yeni bölümü, Star’da ekrana gelecek.

İşte Funda – Rezan arasındaki büyük kavga:

‘BIG BROTHER TÜRKİYE’DE ELEME HEYECANI

Gökçen, Çağla, Emrah ve Funda mı… Eve kim veda edecek?

‘Big Brother Türkiye’ evinin elemesi bu akşam yapılacak. Haftanın Finali’nde eleme listesine giren isimler bu kez; Gökçen, Çağla, Emrah ve Funda oldu. İzleyicilerden en az oy alan 4 yarışmacıdan biri, ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek
EV HALKI, GÖKÇEN YA DA ÇAĞLA’NIN GİTMESİNİ İSTİYOR
Ev halkının ikişer isimle oy verdiği, ‘Big Brother Türkiye’nin 6. haftasının eleme listesi; Gökçen, Çağla, Emrah ve Funda’dan oluştu. ‘Big Brother Türkiye’ ev halkının yaptığı oylama sonucunda bu hafta, Gökçen ve Çağla 6’şar oy ile evden gitmesi en çok istenen isimler oldu. Eleme listesi için adı ilk kez söylenen Emrah, 4 oy ile üçüncü sırada yer aldı. Dördüncü isim için ise, Funda ve Rezan’a 2’şer oy ile eşit sayıda oy çıktı. Big Brother, eleme listesine girecek dördüncü ismi belirleme görevini, evin lideri İdil’e verdi. İdil, tercihini Funda’dan yana kullandı. Böylece, ‘Big Brother Türkiye’ evinin 6. haftanın eleme listesi Gökçen, Çağla, Emrah ve Funda olarak belirlendi. Cumartesi akşamı, bu dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek.
KADERLERİ İZLEYİCİLERİN ELİNDE
‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, Perşembe günü saat 16.00’ya kadar evde kalmasını istediği adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a mesaj göndererek destekledi. Cumartesi akşamı sonuçlar açıklanacak ve izleyicilerden en az oyu alan kişi ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek.

Asuman Krause’nin sunumuyla ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ 9 Ocak Cumartesi akşamı özetsiz yeni bölümüyle, 21.30’da Star’da.

FUNDA VE REZAN BUGÜN DE BİRBİRİNE GİRDİ

‘Big Brother Türkiye’ evinde sular bir türlü durulmuyor. Funda ile Rezan arasında dün yaşanan büyük kavganın ardından, ikili bugün de birbirlerine girdi.

Funda ile Rezan kavgasında adeta 2. perde yaşandı.  İkili arasındaki tartışmanın harareti bir türlü dinmek bilmiyor.

İşte Rezan ve Funda arasında yaşanan ikinci kavgadan görüntüler:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu