ManşetTelevizyon

Big Brother Türkiye’de Rezan’a Yasin şoku!

Big Brother evinde tansiyon düşmüyor. Yasin’in Rezan’a sürpriz yaptı. Şaşkına dönen Rezan ise gözyaşlarına boğuldu.

Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, fenomen program ‘Big Brother Türkiye’nin dün gece (15 Ocak Cuma) ekrana gelen bölümünde, ‘Big Brother Türkiye’nin 3. haftasında elenen Yasin, elinde çiçekle eve girdi ve Rezan’a sürpriz yaptı. Yasin’i, elinde çiçekle ansızın karşısında gören Rezan büyük bir şaşkınlık yaşadı.

REZAN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Yasin, Rezan’a “Ben buraya senden özür dilemeye geldim. Akıttığın her gözyaşı damlası için, sana yaşattığım bütün kötü duygular için özür dilemeye geldim. Hislerim yalan değildi, strateji değildi, benim duygularım hiçbir zaman strateji olmadı, olamaz, şu an sana sarılmak istiyorum” dedi. Yasin’in bu sözleri karşısında Rezan gözyaşlarına boğuldu. Yasin eve girdiği anda ‘Big Brother’ ev halkına ‘kımıldama’ komutu verdiği için Rezan konuşamadı ve Yasin’e karşılık veremedi. Ardından ‘Big Brother’ Yasin’e seslenerek çiçeği bırakmasını ve çıkmasını söyledi. Yasin çıkmadan önce ev halkından Rezan’ı üzmemelerini istedi. ‘Big Brother’ın ‘normal’ komutu vermesinin ardından ise, ev halkı Rezan’ın etrafında toplandı. Çok mutlu olan Rezan, Gökçen’e sarılarak mutluluğunu onunla da paylaştı.

İşte, Yasin- Rezan karşılaşmasında yaşananlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu