Televizyon

Big Brother Türkiye’de son finalist kim olacak?

‘Big Brother Türkiye son finalist belli olacak. Son finalistin adı  28 Şubat Pazar  günü saat 23:45’ten itibaren ekrana gelecek Big Brother Türkiye’de konacak.

Big Brother Türkiye’nin yarı finalinde evin dört kadın yarışmacısı; Seda, Rezan, Gökçen ve İdil’den biri, 4. ve son final biletini alacak. Diğer üç yarışmacı ise elenecek. Kimin finale kalacağına, kimlerin eleneceğine de izleyiciler karar verecek.

İzleyici oylamasında en çok oyu alan yarışmacı, adını finale yazdırırken, diğerleri ise eve veda edecek.
Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında Star’da ekrana gelen ‘Big Brother Türkiye’ evinde pazar akşam, yarı final heyecanı var.

ERKEKLER DAHA RAHAT
‘Big Brother Türkiye’ evinin erkekleri Arsel, Sinan ve Onur daha önce finale kalmayı başardıkları için, yarı finalde elenme endişesi yaşamayacaklar. Kadınlar ise, ‘Big Brother Türkiye’ evinde 100 gün kalmayı başaran ve adını finale yazdıran 4. isim olmak için büyük heyecan yaşayacak.

Yarı final öncesinde evde yaşananlar, ‘Big Brother’ın ev halkına vereceği eğlenceli görev, final için izleyici oylaması ve daha fazlası, pazar akşamı, ‘Big Brother Türkiye-Yarı Final’de ekrana gelecek.

SON FİNALİSTE İZLEYİCİ KARAR VERECEK
‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, Cuma günü saat 16.00’ya kadar finale kalmasını istediği adayı, BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a mesaj göndererek destekledi. Bu akşam (Pazar) sonuçlar açıklanacak ve izleyicilerden en çok oyu alan yarışmacı ‘Big Brother Türkiye’nin 4. ve son finalisti olacak.

Asuman Krause’nin sunumuyla ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’, Pazar akşamı özetsiz yeni bölümüyle, saat 23.45’de Star’da ekrana gelecek.

BIG BROTHER TÜRKİYE CANLI İZLE

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu