Televizyon

Big Brother Türkiye’nin finalinde kazanan Sinan oldu

Star TV’de yayınlanan Big Brother Türkiye final yaptı. Nefes kesen finalde birinciliği ve 1 milyon liralık büyük ödül sahibini buldu.

Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı,  ‘Big Brother Türkiye’nin birincisi ve 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi belli oldu. Dün gece Star’da canlı olarak ekrana gelen final gecesinin sonunda, izleyicilerden gelen SMS oylarının yüzde 64’ü ile en yüksek oyu alan Şırnaklı Sinan Aydemir, ‘Big Brother Türkiye’nin birinci sezonunda birinci oldu.

BÜYÜK HEYECAN
‘Big Brother Türkiye’ nin finaline kalmayı başaran; Arsel, Sinan, Onur ve İdil, dün gece (pazar) canlı yayında büyük heyecan yaşadılar. ‘Big Brother Türkiye’ evinden elenen Alphan, Çağla, Demir, Emrah, Funda, Gülşen, Gökçen, Hüseyin, Rezan, Seda, Tuğra ve Yasin de stüdyoya gelerek final heyecanına ortak oldu.

Erkek finalistler smokin , tek kadın finalist olan İdil’in tuvalet giydi.

 

SONUÇLAR NOTER HUZURUNDA…
‘Big Brother Türkiye’nin birincisini belirleyecek izleyici oylaması canlı yayında sona erdi. Bakırköy 2. Noter Vekili, ilk olarak, ‘Big Brother Türkiye’nin 4. ve 3’üncüsünün isimlerinin yer aldığı zarfı Asuman Krause’ye verdi. O andan itibaren, ‘Big Brother Türkiye’ evinde, stüdyoda ve ekran başındaki ‘Big Brother Türkiye’ izleyicilerinde heyecan zirveye çıktı.

FİNALDE EN AZ OYU ALAN YARIŞMACI KİM OLDU?
‘Big Brother Türkiye’nin finalinde, izleyicilerden en az oyu İdil aldı ve 1 milyon liralık büyük ödülü kaybeden ilk finalist oldu. İdil, ev halkıyla vedalaştıktan sonra stüdyoya geldi. İzleyicilerden en az oyu alan ikinci finalist Onur da İdil’in ardından stüdyoya geçti.

NEFESLER TUTULDU
‘Big Brother Türkiye’nin birincisi ve 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi olmak için Arsel ve Sinan baş başa kaldı. Ve, tam 100 gündür heyecanla, merakla, sabırsızlıkla beklenen o büyük an geldi, nefesler tutuldu. Asuman Krause’nin, ‘Big Brother Türkiye’nin birincisinin ve 1 milyon liralık büyük ödülün sahibinin, seyirciden gelen yüzde 64 oy ile Sinan olduğunu açıklamasıyla birlikte de, eve konfetiler yağdı, stüdyoda ise büyük bir coşku yaşandı.

‘ÇOK MUTLUYUM’
‘Big Brother Türkiye’nin birincisi Sinan’i ilk kutlayan Arsel oldu. Arsel, Sinan’a sarıldı ve onun mutluluğunu paylaştı. Ardından da stüdyoya geldi. Evde tek başına birinciliğin ve 1 milyon Lira’nın mutluluğunu yaşayan Sinan, “Şampiyon ben oldum, ben” sözleriyle sevincini dile getirdi.

Sinan, ardından alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde stüdyoya geldi. Bu sırada patlayan konfetiler ve yanan meşalelerle stüdyoda tam bir bayram havası yaşandı. Sinan burada da bir konuşma yaptı ve şunları söyledi: “Buraya çok zor şartlarda geldim. Bana oy veren, vermeyen herkesten Allah razı olsun. Çok mutluyum. Ben buraya Doğu’dan geldim ama, doğu, batı, kuzey, güney yok; hepimiz kardeşiz.”

‘Big Brother Türkiye’nin tam 100 gün ‘Big Brother Türkiye’ evinde kalarak birinciliğini kazanan ilk şampiyonu Sinan sevincini, eve ilk geldiği gün söylediği “Benim babam kraldır” sözleriyle, izleyiciyi de kalbinden vurduğu babasına sarılarak kutladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu