Medyabey TV

Bilal Erdoğan’dan İtalyanca şarkı performansı

Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Best FM’de Adem Metan’a konuk oldu. Radyoda Bilal Erdoğan’ın İtalyanca söylediği şarkı dikkat çekti. Bilal Erdoğan’ın, İtalyanca şarkı performansına çok sayıda yorum yapıldı.

İTALYANCA ŞARKI PERFORMANSI PROGRAMA DAMGA VURDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Best FM’de ilginç bir sürprize imza attı. Programda Bilal Erdoğan’ın İtalyanca seslendirdiği şarkı dinletildi. Daha sonra Adem Metan’ın sorularını cevaplayan Erdoğan, koyu Fenerbahçeli olduğunu belirtti.

“ÇOCUKLARIM DA BENİM GİBİ FENERBAHÇELİ”

Bilal Erdoğan şunları söyledi:

“Futbol seyircisiyim ve futbol kültürüm de iyidir. Fanatik bir taraftar değilim. İnsanların kendilerini kaptırdığında nerelere gittiğini görebiliyoruz. Ben futbolu çocuklarımla izleyince keyif alıyorum. Çocuklarım futbolu sever. Onlar da benim gibi Fenerbahçeli. Çocuklarımı Fenerbahçe taraftarı olmasını istiyorum ve Fenerbahçeli olarak büyütmek istiyorum. Neden böyle istiyorum çünkü evde çocuklarımla aynı renkleri severek desteklemek isterim.”

“GO-KART’I ÇIOK SEVERİM”

Hobileriyle ilgili de konuşan Bilal Erdoğan, “Aracımı kendim kullanmayı tercih ederim. Otomobil düşkünlüğüm kısmen var. Go-Kart binmeyi çok severim. En son Erzurum’da büyük oğlum ile bir Go-Kart yarışı yapmıştık çok eğlenmiştik. Çocuk sahibi olduktan sonra hız yapmamaya daha da dikkat ediyorsun”.

https://www.youtube.com/watch?v=GrmxNEYxuik&feature=youtu.be

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu