Dijital PlatformlarTelevizyon

Billions dizisi 2. sezon bölümleriyle FX kanalında

Ünlü Billions dizisi 2. sezon bölümleriyle FX kanalında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 21. yüzyılda Amerikan rüyasının peşinden koşanların sürükleyici hikayesini anlatan Billions 2. sezon bölümleriyle, 20 Şubat Pazartesi, saat 22:30’da FX ekranlarında yayınlanacak.

Altın Küre ve Emmy ödüllü oyuncular Paul Giamatti ve Damian Lewis’in başrollerinde yer aldığı Billions ile 21. yüzyılda Amerikan rüyasının peşinden koşanların hikayeleri, 2. sezon bölümleriyle Amerika yayınından sadece 1 gün sonra 20 Şubat Pazartesi günü saat 22:30’da FX ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.

Paul Giamatti’nin canlandırdığı soğukkanlı bir avukat Chuck Rhoades ile Damian Lewis’in canlandırdığı hırslı ve zeki milyoner Bobby Axelrod arasındaki gerilim, 2. sezonda şiddetlenerek devam ediyor. New York’un politik ve finansal dünyasındaki güç oyunlarına ışık tutan Billions, modern dünyada yaşanan bir av-avcı ilişkisini sorguluyor.

Billions, 2. sezonu ile 20 Şubat’tan itibaren her Pazartesi 22.30’da, Amerika yayınından sadece 1 gün sonra FX’te.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu