Yaşam

BİM 6 Ekim Cuma indirim ürünleri (Bim Aktüel kataloğu vekampanya fırsatları)

BİM’de önümüzdeki hafta elektrikli fırın tencereler, tavalar, balıkçı oltaları, çocuklar için çizmeler indirime giriyor. Peki özellikle hanımları mutlu edecek bu indirim haftasında fiyatlar nasıl?6 Ekim 2017 Cuma indirim fırsatları belli oldu. BİM’de gelecek hafta hangi ürünler indirime giriyor? Kampanya broşürleri yayınlandı. İşte Bim 6 Ekim fırsatları… BİM 6 Ekim Cuma indirim aktüel kataloğu ve kampanya fırsatları haberimizde…

BİM 6 Ekim Cuma aktüel ürün broşürü ve indirimli ürünler kataloğunda gelecek hafta neler var. Önümüzdeki Cuma günü hangi ürünleri BİM’den kampanya fiyatları ile alabilirim sorusunun cevabı yayınlanan indirim broşürü ile belli oldu. Bonera markalı 8 parça çelik tencere seti 149,90 lira ile hanımların ilgisini çekmeyi başarıyor. Kredi kartına 6 taksit imkanın da sunulduğu bu kampanyayı elektrikli börekçi turbo fırın taçlandırıyor. 129,90 liradan satılan fırının 2 yıl garantisi de var.

Tencere seti büyük diyenler içni de BİM’de 6 Ekim Cuma günü mini sahan/mini tencere ürünleri de indirime giriyor. 19,90 liradan satılacak olan mini ürünler özellikle küçük aileler için biçilmiş kaftan…

Temizlikte hanımların en büyük yardımcısı elektrikli süpürge de bu hafta indirimde. Günlük süpürgenizi yapabileceğiniz, dik duran mini süpürge sadece 99,00 lira.

Balıkçıların yüzünü güldürecek kampanya

Bu hafta balık tutmaktan hoşlanan olta balıkçıları için bir festival havası esecek Bim’de… Alba star olta seti 39,90 liradan satılıyor. Olta seti içinde 300 cm fibergass malzemeden üretilen kamış, misina sarılı kamış makinesi, klips ve fırdöndü, 35 gr kurşun, çapari, fosforlu ışık bulunuyor. Ayrıca yine balıkçıların yüzünü güldürecek bir başka ürün de balıkçı taburesi. 9,90 liradan satışa sunulan taburenin oturulan yerin boyutları 35×25 cm, yüksekliği de 27 cm. Taburenin katlanabilir özelliği de bulunmaktadır. 2 raflı katlanabilen balıkçı çantası ise sadece 24,90 lira. Balık tutulur da pişirilmez mi? 30 cm boyutunda chef’s marka balık ve gözleme pişirme tavası da 26,90 liradan satılırken ürünün teflon iç kaplama olduğunu yağsız pişirme, kolay temizleme özelliklerinde olduğu bilgisi de yer alıyor.

İşte haftanın diğer fırsatları ve 6 Ekim Cuma BİM aktüel indirim kataloğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu