Teknoloji

BİM, iPhone 7’yi satışa sunmaya hazırlanıyor!

BİM yakın zamanda piyasaya sürülen iPhone 7’yi satışa sunmaya hazırlanıyor. iPhone 7, BİM’de normal fiyatından 250 TL daha düşük bir fiyata satılacak.

BİM son dönemlerde yaptığı atılımlara bir yenisi ekleyerek 32 GB iPhone 7’yi satışa çıkarıyor. Stokları da tıpkı satışa sunulacak bölgeler gibi sınırlı sayıda olacak.

İPHONE 7 NE ZAMAN BİM’DE SATILMAYA BAŞLANACAK?

İphone 7’nin önümüzdeki hafta içerisinde satış tarihi belli olacak. Türkiye’nin belli yerlerinde satışa sunulan iPhone 7’nin BİM tarafından satılacak olması dikkat çekti. BİM’in bu atılımı sosyal medyada da gündem oldu. BİM tarafından yapılan açıklamalarda cihazın 18 Kasım Cuma günü itibariyle satışa çıkacağı belirtilirken satılacak olan model 32 GB’lık iPhone 7 olacak.

250 TL İNDİRİMLİ OLARAK SATIŞA SUNULACAK

BİM’in cihaz için belirlenen etiket fiyatı 2999 TL olarak belirlendi. Stoklarla sınırlı olacak bu kampanyada cihazlar için 1 yıl Apple garantisi ve 1 yıl da satıcı firma garantisi bulunuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu