TeknolojiKRİPTO PARA

Binance ve Twitter arasında işbirliği

Ünlü milyarder Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması sürecine yatırımcı olarak katılan Binance şimdi de Twitter’a blokzincir ve kripto varlıklar konusunda yardımcı olabilmek için bir ekip oluşturuyor.

Binance ile Twitter arasında işbirliği gelişiyor.

Binance’ten yapılan açıklamaya göre kripto para platformu Twitter’a kripto varlıklar ve blokzincir konusunda yardımcı olabilmek amacıyla bir ekip kuruyor.

Binance, Elon Musk’ın 44 milyar dolarlık Twitter anlaşmasına 500 milyon dolar katkı sağlayarak Twitter yatırımcısı haline gelmişti.

Binance’ten işlemle ilgili yapılan açıklamada “Kripto ve blokzincir teknolojilerinin kullanım alanını genişletmek için, sosyal medya ve web3’ü bir araya getirmekte rol sahibi olmayı amaçlıyoruz.” dendi. Buna ek olarak, Binance Sözcüsü “Daha önce verdiğimiz taahhüt geçerli” diyerek ortaklığın büyüme ihtimaline göz kırpmıştı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao sosyal medya paylaşımında “Elon buraya geldiğinden beri Twitter hesabım hakkında daha güvende hissediyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu