Yerli Dizi

Binnur Kaya, Serenay Aktaş ve Okan Bayülgen Amazon Türkiye’nin dizisinde

Amazon Türkiye, izleyicisi için kolları sıvadı. Platformun ilk Türk dizisi Artı’nın oyuncu kadrosu şekillenirken proje için geri sayım başladı. Diziyi ‘Enigma’ adında yapay bir zeka yönetecek olması da projeyi farklı kılıyor. İşte Artı dizisiyle ilgili detaylar..

YAPAY ZEKANIN YÖNETECEĞİ İLK DİZİ

Yapay zeka ile hazırlanacak olan Artı dizisinin detayları belli oldu. Çekimleri önümüzdeki aylarda başlayacak projeyi, ‘yapay zeka’ Enigma yönetecek.

DÜNYADA İLK DEFA

Dünyada bir ilk olma özelliğini taşıyan dijital dizinin tasarımını, Londra Müzik ve Drama Sanatları Akademisi (LAMDA) mezunu Burak Arslan üstlenecek.

KARAKTERLERİ ERZİNCAN’DAKİ KÖY ÇOCUKLARI OLUŞTURACAK
Dizinin en dikkat çeken özelliği ise izleyicilerin kendi karakterlerini oluşturabilmesi ve hikayelerini yazabilmesi olacak. Projenin ilk karakterlerini Erzincan’dan başlayarak tüm illerdeki köy çocukları oluşturacak.

19 Mayıs 2021’de yayınlanması planlanan Artı dizisinin oyuncuları; Binnur Kaya, Serenay Aktaş, Okan Bayülgen, Zeynep Alkan ve Aslı Omağ.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu