Yerli Dizi

BİR AŞK HİKAYESİ VE SANA BİR SIR VERECEĞİM DİZİLERİNE SOSYAL MEDYADAN DESTEK VAR

Fox TV’de Babam Sınıfta Kaldı dizisinin bitmesinin ardından şimdi de Bir Aşk Hikayesi’nin 26 Kasım’da 31. bölümüyle ekrana veda edeceği haberinin şoku yaşanıyor.

Bu arada Fox dizilerinin fan gruplarının sosyal medya hareketliliği gözlerden kaçmıyor.

Bir Aşk Hikayesi dizisinin fanları Twitter’da  açtıkları #AcunBirAskHikayesineSahipCık tag’iyle seslerini duyurma çabası içine girdiler. Bir Aşk Hikayesi’nin bitirileceğini öğrenen fanlar çareyi TV8’i satın alan Acun Ilıcalı’da buldular. Fox’ta biten dizilerini TV8 ekranında görmeyi hedefleyen fan gruplarının muratlarına erip eremeyecekleri önümüzdeki günlerde belli olacak.

Sosyal medyada hareketlenme bununla da sınırlı değil. Fox’un sevilen diğer dizisi Sana Bir Sır Vereceğim’in fan grupları da  #FoxFanlarınıDelirtmeSBSVsaatleriniDüşürme tag’i ile attıkları tivitlerle Twitter’da TT oldu. Dizilerine sahip çıkma niyetindeki fanlar dizinin saatlerinde belli bir kısıtlamaya giden Fox TV’ye karşı tepkilerini ifade ettiler.

Öte yandan Lale Devri dizisinin fanları iki dizinin fan gruplarına sosyal medyada destek veriyor. Genellikle kendi aralarında anlaşamayan ve sert tartışmalar yaşayan fanların aralarındaki bu işbirliği ilginç bir dayanışmayı gözler önüne seriyor.

Öyle görülüyor ki fan grupları dizilerini bir bir bitirme kararı alan Fox TV’nin başını ağartacağa benziyor.

MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu