Televizyon

Bir Baba Hindu, Seda Sayan’ın Evleneceksen Gel’ini nasıl bastı?

Vizyona bomba gibi giren Bir Baba Hindu, Seda Sayan’ın Evleneceksen Gel’ini nasıl bastı? Seda Sayan’da sezonun iddialı sinema filmi başrol oyuncuları kahkaha tufanı kopardı. BKM yapımı Bir Baba Hindu’nun oyuncuları Seda Sayan ile Evleneceksen Gel programında seyirciye öyle sürprizler yaptılar ki… Ancak asıl sürprizi izleyiciler yaptı. 2010 Dünya Güzeli Nicole Faria taliplerini aramak için programa katılınca telefonlar kilitlendi.

Mizansen gereği Sermiyan Midyat ve Şafak Sezer de talipler arasındaydı. Stüdyoda Midyat ve Sezer’i görünce gözlerine inanamayan yarışmacılar oyuncuları alkış yağmuruyla karşıladı! Midyat ve Faria alkışlar eşliğinde filmdeki şarkılarıyla Hint dansı yaptı.

dsc_6750

ŞAFAK SEZER DE KARA GÖZLÜM İLE ŞAŞIRTTI!

Programın bir diğer sürprizi de Şafak Sezer’den geldi! Sezer program sırasında müzisyenlerin yanına giderek mikrofonu eline aldı. Canlı yayında Seda Sayan’ın ‘Kara Gözlüm’ şarkısını seslendiren oyuncu büyük alkış aldı. Program finalinde Seda Sayan, Uğur Aslan ve oyuncular basınla bir araya geldi. Seda Sayan: “Kapı açıldı, Nicole’u görünce dedim ki huri geldi. Stüdyodaki adaylarımız da şaşırdı ne olduğuna. Nicole’u tanıyamadılar, gerçek aday sandılar. Nicole’u kıskanan adaylarımız oldu, hatta bir çift tartıştı ve terketti stüdyoyu” dedi. Hint filmi hayranı olduğunu söyleyen Sayan “Fragmanı izledik, belli ki çok güzel iş çıkmış, çok emek var. Sermiyan Midyat bugüne kadar çektiği filmlerin çok üstünde bir performans sergilemiş. Yolu açık olsun” diye ekledi.

 

“BAŞLIK PARAM YOK”

Basın mensupları Nicole Faria’ya Hint Düğünü geleneklerini ve başlık parasının ne kadar olduğunu sorunca güzel oyuncu: “Biliyorsunuz Hindistan’da kast sistemi var. Benim ailemin kastında başlık parası yok. Dolayısıyla benim de başlık param yok. Ama bazı kastlarda erkekler için başlık parası ödeniyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu