Televizyon

Bir Başka Güzel’de Selin Ciğerci’den flaş açıklamalar

Hafta içi her gün Show TV’de yayınlanan ve yapımcılığını BBO yapım’ın üstlendiği moda programı “Bir Başka Güzel” Selin Ciğerci’nin açıklamaları damga vurdu.

“BİR BAŞKA GÜZEL”E SELİN CİĞERCİ’NİN AÇIKLAMALARI DAMGA VURDU!

Yarışmacıların gelinlik konseptiyle podyuma çıktığı bu özel günde juri üyelerinden selin ciğerci, yakın zamanda noktaladığı evliliğinden bahsetti. daha önce hiçbir yerde açıklamadığı çok özel detayları “bir başka güzel”de anlattı.

“Severek ayrıldım”

Selin Ciğerci, sunucu esra eron’un “mantık evliliği mi aşk evliliği mi?” sorusuna içten bir şekilde cevap verdi. “Ben duygusal bir insanım benim için tabi ki aşk evliliği” diyen ciğerci, severek ayrıldığını göz yaşlarıyla anlattı.

“Aşk varsa iki oda bir salon yeter”

Selin Ciğerci evlikte parayı önemsemediğini, onun için evinde huzurlu bir evliliğinin olmasının yeterli olduğunu söyledi. “Benim için mantık ve para geri planda.” diyen ciğerci “iki oda bir salon evim olsun. eşim de ben de işe gideyim. akşam evde cips yiyip televizyon izleyelim.” diyerek mutlu evliliğin sırrını verdi.

“Paraya önem verseydim ailemi terketmezdim”

Sosyal medyadaki başarılarının ardından atıldığı kozmetik sektöründe de adından söz ettiren selin ciğerci, “para bir şekilde kazanılır.” deyip sıfırdan bugüne nasıl geldiğini şu sözlerle anlattı:

“Sosyal medyayı kullanmaya başladığımda tahtakale’den incik boncuk alır takı yapar eşimle satardım.” selin ciğerci yakın arkadaşı Seda Sayan’ın verdiği desteklerden de bahsetti.  “O zamanlar seda ablayı tanıyordum.  ondan tasarladığım küpeleri takmasını isterdim. izleyicileri görsün ve benim sosyal medyada takipçim artsın ben de bu şekilde para kazanayım” diyerek geçtiği zorlu yolları anlattı.

“Ünlü olduğumu düğünümden sonra anladım”

Selin Ciğerci kendi evliliğinin medyada ne kadar çok dikkat çektiğini bir örnekle açıkladı. Ciğerci “Acun bey ve şeyma hanımın düğünü sosyal medyada çok izlenmişti. benim düğünüm saatler içinde o kadar çok izlendi ki onların düğününü ikiye katladı. işte o an ünlü olduğumu anladım.” dedi.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu